» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 23 березня 2017 року №76

Розпорядження районної державної адміністрації від 23 березня 2017 року №76

Автор: admin2 от 27-03-2017, 16:36

Про встановлення граничних

показників вартості твердого

палива і скрапленого газу для

надання пільг і житлових

субсидій населенню у 2017 році

Відповідно до частини другої статті 102 Бюджетного кодексу України, постанов Кабінету Міністрів України від 01 липня 2016 року № 399 “Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018 і 2019 роки” та від 08 серпня 2016 року № 540 “ Деякі питання надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу”:

1. Встановити, що у 2017 році для надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам застосовуються такі граничні показники вартості:

твердого палива2162,00 грн. за 1 тонну;

скрапленого газу216,20 грн. за один балон.

Для розрахунку застосовано граничні показники вартості твердого палива та скрапленого газу у 2016 році – 2000,00 грн. та 200,00 грн. проіндексовані на прогнозний індекс споживчих цін у 2017 році -108,1.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

(Г. Чапля) забезпечити надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого палива і скрапленого газу в готівковій формі.

Врахувати, що відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» від 28 грудня 2014 року з 1 липня 2015 року пільги надаються окремим категоріям громадян за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (у 2017 році - 2240 грн.).

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) забезпечити

фінансування коштів для надання пільг та житлових субсидій для придбання

твердого палива та скрапленого газу готівкою.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О.Скоропада.

Голова В.А.Шутко