» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 24 березня 2017 року №85

Розпорядження районної державної адміністрації від 24 березня 2017 року №85

Автор: admin2 от 28-03-2017, 17:19

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянки Білої Ольги Данилівни від 28 лютого 2017 року, свідоцтво про право на спадщину за законом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії ...................., керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1.Надати дозвіл громадянці Білій Ользі Данилівні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,3027 га, в тому числі рілля – 0,6650 га та кормові угіддя – 0,6377 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Літинської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянці Білій Ользі Данилівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Л.Бреньо забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова В.А.Шутко