» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 28 липня 2017 року №226

Розпорядження районної державної адміністрації від 28 липня 2017 року №226

Автор: admin1 от 1-08-2017, 08:48

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянки Маслей Оксани Миколаївни від 18 липня 2017 року, свідоцтво про право на спадщину за законом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії -- № -------, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1.Надати дозвіл громадянці Маслей Оксані Миколаївні на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,2119 га, в тому числі рілля – 1,0979 га та кормові угіддя – 0,1140 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ясенице-Сільнянської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянці Маслей Оксані Миколаївні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Л.Бреньо забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

3.2.  реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова                                                                                                       В.А.Шутко