» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 31 серпня 2017 року №291

Розпорядження районної державної адміністрації від 31 серпня 2017 року №291

Автор: admin1 от 1-09-2017, 17:00

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Розглянувши заяву громадянина Халавки Тараса Івановича від 7 серпня 2017 року, свідоцтва про право на спадщину за заповітом, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії -- № -------, керуючись Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1.Надати дозвіл громадянину Халавці Тарасу Івановичу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 1,0257 га, в тому числі рілля – 1,0055 га та кормові угіддя – 0,1111 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Ясенице-Сільнянської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянину Халавці Тарасу Івановичу укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки;

3.2.  реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Голова                                                                                                       В.А.Шутко