» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 4 жовтня 2017 року №354

Розпорядження районної державної адміністрації від 4 жовтня 2017 року №354

Автор: admin1 от 10-10-2017, 16:57

Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 19

червня 2013 року №177

У зв’язку із кадровими змінами, що відбулися в структурних підрозділах районної державної адміністрації, організаціях та установах Дрогобицького району, на часткову зміну розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 червня 2013 року №177 “Про внесення змін до розпорядження голови районної держаної адміністрації від 24 грудня 2003 року №376 “Про комісію з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам”:

1.Затвердити посадовий склад комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам згідно з додатком.

2.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 червня 2013 року №177.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Мізерника.

Голова                                                                                                       В.А.Шутко

до розпорядження голови

4 жовтня 2017 року   № 354

ПОСАДОВИЙ СКЛАД

Голова комісії         - заступник голови райдержадміністрації

Заступник голови   - начальник управління агропромислового розвитку

комісії                        райдержадміністрації

Секретар комісії    - провідний спеціаліст відділу містобудування та архітектури

Члени комісії:

Керуючий справами Дрогобицької районної ради (за згодою)

Заступник начальника відділу   міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та м.Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (за згодою)

Перший заступник — головний лісничий ДП Дрогобицький лісгосп   (за згодою)

Начальник фінансового управління райдержадміністрації

Начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації

Начальник юридичного відділу райдержадміністрації

Примітка: до складу комісії також включаються власники землі або землекористувачі (орендарі), яким заподіяно збитки, представники підприємств, установ, організацій та громадяни, які будуть їх відшкодовувати, представники виконавчих комітетів сільських, селищних рад на території яких знаходяться земельні ділянки. У разі, коли збитки заподіяні погіршенням якості земель або приведенням їх у непридатність для використання за цільовим призначенням, до складу комісії включаються представники територіальних органів Управління контролю за використанням та охороною земель головного управління Держгеокадастру у Львівській області природоохоронних органів та держспоживслужби.

Результати роботи комісії оформляються актами, що затверджуються головою райдержадміністрації.

Керівник апарату                                                                   Р.М.Щерба