» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 1 листопада 2017 року №402

Розпорядження районної державної адміністрації від 1 листопада 2017 року №402

Автор: admin1 от 2-11-2017, 08:58

Про зміни у штатній чисельності Дрогобицького регіонального еколого-натуралістичного центру учнівської молоді

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 31 жовтня 2012 року № 1230 «Про затвердження Типових штатних нормативів позашкільних закладів» та з метою впорядкування штатів і штатних нормативів:

1. Відділу освіти районної державної адміністрації (І.Стецко) внести зміни у штатну чисельність Дрогобицького регіонального еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, вивівши 3 ставки сезонних кочегарів котельні та ввівши 0,5 ставки опалювача печей.

2. Контроль за виконанням розпорядження  покласти на керівника апарату районної державної адміністрації  Р.М.Щербу.

Голова                                                                                                             В.А.Шутко