Про нагородження
1. За тісну співпрацю та активну участь в організації акції “Садимо сад України” на Дрогобиччині та Хустщині нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації:
|
- |
Русина Павла Павловича - начальника відділу освіти Хустської районної державної адміністрації |
|
|
2. За тісну співпрацю та активну участь в організації акції “Садимо сад України” на Дрогобиччині та Хустщині оголосити подяку Дрогобицької райдержадміністрації; |
||
|
- |
Павлію Назарію Івановичу - голові Хустської районної державної адміністрації; |
|
|
- |
Іванчо Юрію Олексійовичу - голові Хустської районної ради |
|
Голова В.А.Шутко













