» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 11 листопада 2017 року №423

Розпорядження районної державної адміністрації від 11 листопада 2017 року №423

Автор: admin1 от 16-11-2017, 08:53

Про затвердження  звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки площею 0,2100 га для будівництва торгового комплексу на території Ріпчицької сільської ради, (за межами населеного пункту) та продаж у власність на земельних торгах у формі аукціону

Розглянувши звернення Виконавця земельних торгів ПП «Фірма «СОМГІЗ» №1707  від 08.11.2017 року  щодо розгляду та затвердження Звіту про експертну грошову оцінку  земельної ділянки площею 0,2100 га, кадастровий номер: 4621286400:02:000:0302, цільове призначення:  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; вид використання - для будівництва торгового комплексу, що розташована за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, на території Ріпчицької сільської ради ( за межами населеного пункту) та висновок про експертну грошову оцінку земельної ділянки, виконані ТзОВ «Експерна група «Богдан», рецензію №1910-17/01рц  на звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки, виконану оцінювачем – рецензентом Динисюк Р.С. (ПП «Експозем»), з метою сприяння соціально-економічного розвитку, на виконання надходжень до бюджету, керуючись ст. 13, 21 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, ст.ст. 134-139 Земельного кодексу України, враховуючи розпорядження №201 Дрогобицької районної державної адміністрації від 11.07.2017р.:

1. Затвердити звіт про експертну грошову  оцінку земельної ділянки, що розташована за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, на території Ріпчицької сільської ради (за межами населеного пункту); цільове призначення:  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; вид використання - для будівництва торгового комплексу,  площею 0,2100га; кадастровий номер: 4621286400:02:000:0302.

2. Включити до переліку земельних ділянок для продажу у власність на земельних торгах у формі аукціону земельну ділянку площею 0,2100га на території Ріпчицької сільської ради (за межами населеного пункту) Дрогобицького району Львівської області; категорія земель: землі житлової та громадської забудови; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; вид використання - для будівництва торгового комплексу, кадастровий номер: 4621286400:02:000:0302.

3. Продати на земельних торгах у формі аукціону  земельну ділянку у власність  площею 0,2100 га; категорія земель: землі житлової та громадської забудови; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі; вид використання - для будівництва торгового комплексу, кадастровий номер: 4621286400:02:000:0302, що розташована за адресою: Львівська обл., Дрогобицький р-н, на території Ріпчицької сільської ради ( за межами населеного пункту).

4. Затвердити стартову ціну продажу земельної ділянки у власність, зазначеної у п.3 даного Рішення в розмірі 156957грн. 00коп. (Сто п'ятдесят шість тисяч дев'ятсот п'ятдесят сім грн.00коп.) без ПДВ.

5. Встановити значення кроку у розмірі 5% від стартової ціни продажу земельної ділянки, що становить 7847грн.85коп.(Сім тисяч вісімсот сорок сім грн. 85коп.)

6. Торги провести в порядку визначеному статтями 137-139 Земельного Кодексу України.

7. Місцем проведення земельних торгів у формі аукціону визначити сесійний зал Дрогобицької РДА за адресою: Львівська  область, м.Дрогобич, вул.22 січня, 37.

8. Дату та час проведення земельних торгів у формі аукціону визначити Виконавцю земельних торгів у межах термінів, визначених статтею 137 Земельного кодексу України з урахуванням робочого часу Дрогобицької РДА.

9. Уповноважити голову Дрогобицької районної державної адміністрації Шутко В.А.  від імені  організатора бути присутнім на земельних торгах, підписати протокол земельних торгів, укласти договір-купівлі продажу земельної ділянки із Переможцем  за результатами земельних торгів та інші документи з питань проведення земельних торгів.

10. Відповідно до пункту 5 статті 135 ЗКУ,  пункту 5 статті 136 ЗКУ,  на виконання пункту 31 статті 137 ЗКУ зобов'язати Переможця земельних торгів:

10.1. Відшкодувати Виконавцю  земельних торгів витрати, здійсненні на підготовку лоту до проведення земельних торгів в сумі: 6465грн.00коп.(Шість тисяч чотириста шістдесят п'ять грн. 00коп.).

10.2. Відшкодувати Виконавцю витрати, пов’язані із організацією та проведенням земельних торгів (аукціону) відповідно до вимог чинного законодавства України.

11. Відшкодування витрат на підготовку лоту та на організацію і проведення торгів здійснюється Учасником, що став Переможцем торгів на підставі окремого договору між Виконавцем торгів  та Учасником.

12. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови Дрогобицької районної державної адміністрації І.Д. Мізерника.

Голова                                                                                                                       В.А.Шутко