» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 24 листопада 2017 року №441

Розпорядження районної державної адміністрації від 24 листопада 2017 року №441

Автор: admin1 от 30-11-2017, 15:40

Про внесення змін до бюджетних призначень

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  від 15 листопада 2017 року № 1095/0/5-17 “Про внесення змін до розподілів субвенції між місцевими бюджетами області для облаштування спортивних майданчиків”:

1. Внести зміни в обсяг затвердженої субвенції, виділеної з обласного бюджету для облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям, зменшивши бюджетні призначення спеціального фонду відділу освіти райдержадміністрації по КПКВ 1016310 “Реалізація заходів щодо інвестиційного розвитку території” КЕКВ 3122 “Капітальне будівництво (придбання) інших об’єктів” на суму 500 000 грн.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Скоропада В.О.

Голова                                                                                             В.А. Шутко