» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 8 грудня 2017 року №479

Розпорядження районної державної адміністрації від 8 грудня 2017 року №479

Автор: admin1 от 13-12-2017, 10:18

Про надання одноразової грошової

допомоги родині загиблого під час АТО

Відповідно до  рішення Львівської обласної ради від 12 січня 2016 року №50 “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО та їхніх родин, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2016-2019 роки”, від 26 квітня 2016 року №160 “Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2016 рік” та з метою відшкодування коштів на встановлення родиною пам’ятного знаку за власним проектом:

1.Надати одноразову грошову допомогу матері загиблого (померлого) під час АТО Осередчук Євгенії Львівні.

2. Управлінню   праці  та   соціального   захисту   населення   райдержадміністрації  (Г. Чапля) забезпечити подання комунальному закладу Львівської обласної ради “Центр моніторингу соціальних програм та контролю за призначенням і виплатою  допомог” рішення комісії щодо одержувача  одноразової грошової допомоги.

3.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В. Скоропада.

Голова                                                                                                           В. А. Шутко