» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2017 року №502

Розпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2017 року №502

Автор: admin1 от 22-12-2017, 16:37

Про затвердження субвенції

Відповідно до рішення голови Львівської обласної ради  від  5 грудня 2017 року № 547 “Про внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік ” :

1. Затвердити в районному бюджеті  субвенцію, виділену із спеціального фонду  бюджету розвитку обласного бюджету по коду 41030400  в сумі  700000 грн. на реконструкцію з добудовою загальноосвітньої школи в с.Ролів Дрогобицького району  Львівської області, в тому числі корегування проектно-кошторисної документації та спрямувати її відділу освіти райдержадміністрації по КПКВК 1016330 “Проведення невідкладних відновлюваних робіт, будівництво та реконструкція  загальноосвітніх навчальних закладів” КЕКВ 3210 “Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям) ”.

2.Відділу освіти райдержадміністрації (І.Стецко) забезпечити цільове використання субвенційних коштів.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О.Скоропада.

Голова                                                                                                        В.А.Шутко