» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 1 лютого 2018 року №61

Розпорядження районної державної адміністрації від 1 лютого 2018 року №61

Автор: admin1 от 6-02-2018, 16:38

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, розташованих на території Дрогобицького району Львівської області

Розглянувши клопотання директора Приватного науково-виробничого підприємства «УКРСПЕЦТЕХНОЛОГІЯ» від 5 жовтня 2017 року № 079, керуючись ст.ст. 17, 79-1, 122, 184, 185 Земельного кодексу України, ст.35 Закону України «Про землеустрій», ст. 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядком проведення інвентаризації земель, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 року № 513, Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 року № 1051:

1. Надати дозвіл Приватному науково-виробничому підприємству “Укрспецтехнологія” на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель державної власності, які перетинаються технологічним коридором та іншими запроектованими об’єктами магістрального газопроводу-інтерконнектору «Дроздовичі-Більче-Волиця» на території Дрогобицького району Львівської області.

2. Приватному науково-виробничому підприємству “Укрспецтехнологія”:

2.1 укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення необхідних робіт із землеустрою договір на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок;

2.2. технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, зазначених в п.1 цього розпорядження затвердити в установленому законом порядку.

3. Міськрайонному управлінню у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області (Л.Л.Бреньо) забезпечити у встановленому законодавством порядку реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Перший заступник голови В.О.Скоропад