» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 12 березня 2018 року №137

Розпорядження районної державної адміністрації від 12 березня 2018 року №137

Автор: admin1 от 16-03-2018, 12:09

Про надання  дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши звернення Гарасим’як Галини Миколаївни  про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі торгового павільйону, керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

1. Надати дозвіл на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки площею 0,0053 га  для обслуговування нежитлової будівлі торгового павільйону (Станильська сільська рада, за межами населеного пункту).

2.  Виступити замовником розроблення детального плану території,  вказаного в п.1 цього розпорядження  та  укласти  договір на  його розроблення з  суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3.  Джерелом  фінансування розроблення детального плану території  визначити Гарасим’як Галину Миколаївну.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.О. Скоропада.

Голова                                                                                                                  В.А.Шутко