» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 16 березня 2018 року №149

Розпорядження районної державної адміністрації від 16 березня 2018 року №149

Автор: admin2 от 22-03-2018, 16:11

Про утворення робочої групи

з обстеження та забезпечення легалізації

лісопильних об’єктів на території

Дрогобицького району

Керуючись статтями 6, 39, 41, 34 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою забезпечення легалізації діяльності лісопильних об’єктів на території Дрогобицького району :

1. Утворити робочу групу з обстеження та легалізації лісопильних об’єктів ( далі робоча група) та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі :

2.1. Забезпечити організацію обстеження лісопильних об’єктів, результати оформити відповідним актом (додаток 1 );

2.2. Довести до відома керівників лісопильних об’єктів про основні вимоги щодо роботи лісопильних об’єктів та про необхідність ведення Книги надходження та обліку лісопродукції ( додаток 2).

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.О.Скоропада.

Голова В.А.Шутко

149-vd-16.03.-2018.doc [ b] (завантажень: 20)