» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 19 квітня 2018 року №223

Розпорядження районної державної адміністрації від 19 квітня 2018 року №223

Автор: admin1 от 23-04-2018, 14:09

Про надання грошової допомоги

постраждалим внаслідок

аварії на Чорнобильській АЕС

Відповідно до Закону України від 28 лютого 1991 року № 796-XII ”Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, враховуючи рішення районної ради від 18 грудня 2017 року № 207 ”Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2018 рік”, з метою покращення соціального захисту постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС:

1.  Надати грошову допомогу в сумі 50 000,00 грн. постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС згідно з списком (додається).

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) профінансувати вказані  у п.1 видатки, крім того 255,06 грн. поштових видатків.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  (Г.Чапля) виплатити постраждалим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС кошти.

4. Контроль  за  виконанням  розпорядження  покласти  на  першого  заступника голови райдержадміністрації В.Скоропада.

Голова                                                                                                            В.А.Шутко