» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 22 травня 2018 року №270

Розпорядження районної державної адміністрації від 22 травня 2018 року №270

Автор: admin1 от 25-05-2018, 11:03

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Розглянувши клопотання Попелівської сільської ради від 27 лютого 2018 року № 02-27/51, сертифікат на право на земельну частку (пай) серії ЛВ № 0073488,  керуючись ст.ст. 25, 116 Земельного кодексу України, Законом України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

1. Надати дозвіл громадянці Фаїк Катерині Богданівні на розроблення  проекту  землеустрою  щодо  відведення земельної ділянки площею 1,31 в умовних кадастрових гектарах у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Попелівської сільської ради (за межами населеного пункту).

2. Громадянці Фаїк Катерині Богданівні укласти з організацією, яка має сертифікат на проведення робіт із землеустрою, договір на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, вказаної в п.1 цього розпорядження.

3. Начальнику міськрайонного управління у Дрогобицькому районі та місті Дрогобичі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Л.Бреню забезпечити в установленому законодавством порядку:

3.1. розгляд проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки;

3.2. реєстрацію земельної ділянки у Державному земельному кадастрі.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови  райдержадміністрації І.Д.Мізерника.

Перший заступник голови                                              В. О. Скоропад