» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 30 травня 2018 року №277

Розпорядження районної державної адміністрації від 30 травня 2018 року №277

Автор: admin1 от 31-05-2018, 14:59

Про затвердження субвенції

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  від 11 травня 2018 року № 426/0/5-18 “Про розподіл субвенції з державного бюджету”,  з метою забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 листопада 2016 року № 863 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів», від 17 березня 2017 року № 152 «Про забезпечення доступності лікарських засобів», від 10 березня 2017 року № 181 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань» щодо повного або часткового відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб за переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів,відповідно до рішення обласної ради від 21 грудня 2017 року № 576 «Про обласний бюджет Львівської області на 2018  рік»:

1.  Затвердити в районному бюджеті субвенцію, виділену з державного бюджету в сумі 1273300 грн. та спрямувати її  Дрогобицькій райдержадміністрації на реалізацію заходів з повного або часткового відшкодування лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб за переліком міжнародних непатентованих назв лікарських засобів  , відповідно збільшивши бюджетні призначення на цю суму по КПКВК 0212146 “Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань ” КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню”.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек), Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню (О.Слабий)  забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник  голови                                                                 В.О.Скоропад