» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 11 червня 2018 року №304

Розпорядження районної державної адміністрації від 11 червня 2018 року №304

Автор: admin1 от 11-06-2018, 16:33

Про надання і виплату грошової

допомоги родинам  учасників  АТО

Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання і виплати у 2018 році  грошової допомоги родинам загиблих під час проведення АТО, родинам учасників АТО, учасникам АТО, жителям Дрогобицького району, відповідно до Порядку надання і виплати у 2018 році  грошової допомоги родинам загиблих під час проведення АТО, родинам учасників АТО, учасникам АТО, жителям Дрогобицького району, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 26 січня  2018 року № 31, враховуючи  рішення   районної  ради від 18 грудня 2017 року № 207 “Про затвердження районного бюджету Дрогобицького району на 2018 рік”, відповідно до п.4 заходів програми  “Соцільна підтримка окремих категорій громадян на 2018 рік”

1.Надати грошову допомогу родинам учасників АТО згідно з списком (додається)

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) профінансувати вказані у п.1видатки у сумі 100 000,00 грн.

3.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації   (Г.Чапля) виплатити заявникам кошти.

4.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                                 В.О.Скоропад