» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 22 червня 2018 року №335

Розпорядження районної державної адміністрації від 22 червня 2018 року №335

Автор: admin1 от 26-06-2018, 15:12

Про надання  дозволу

на розроблення детального

плану території

Розглянувши звернення Урізької сільської ради від 07.05.2018р  про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки  для  розміщення нового кладовища для села Винники, керуючись ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»:

1. Надати дозвіл Урізькій сільські раді на розроблення містобудівної документації з планування території на місцевому рівні - детального плану території земельної ділянки  орієнтовною площею 2 га для  розміщення нового кладовища для села Винники (Урізька сільська рада, за межами  населеного пункту).

2.  Виступити замовником розроблення детального плану території,  вказаного в п.1 цього розпорядження  та  укласти  договір на  його розроблення з  суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат.

3.  Джерелом  фінансування розроблення детального плану території  визначити Урізьку сільську раду.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                                     В.О.Скоропад