» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 9 серпня 2018 року №409

Розпорядження районної державної адміністрації від 9 серпня 2018 року №409

Автор: admin2 от 10-08-2018, 14:26

Про затвердження субвенції

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 27 липня 2018 року № 753/0/5-18 “Про розподіл субвенції”:

1. Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду субвенцію з обласного бюджету на компенсацію вартості наданих послуг з організації сімейного відпочинку поранених учасників АТО (ООС) (у тому числі бійців-добровольців АТО), батьків загиблих учасників АТО (ООС) в сумі 48157 грн. та спрямувати її управлінню праці та соціального захисту населення по КПКВК 0813242 “Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення” КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню ”.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Новаковська) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови В.О.Скоропад