Про призначення та виплату
субсидії для вішкодування витрат
на оплату житлово-комунальних
послуг, для придбання скрапленого газу,
твердого та рідкого пічного
побутового палива
Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 29 листопада 2013 року № 9, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 3 серпня 2009 року № 350, керуючись п.5-1 постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 року № 1050 “Про заходи щодо подальшого вдосконалення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (з наступними змінами та доповненнями):
-
Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити призначення та виплату субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, згідно з додатком.
-
Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації О.Філіпенка.
Голова М.П.ВИННИЦЬКИЙ
Додаток
до розпорядження
голови районної державної
адміністрації
10.12.2013 №375
Список
громадян, яким призначено
субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива
-
Гречаник Галина Іванівна с.Летня
-
Бориславський Володимир Йосипович с.Унятичі
-
Костів Катерина Григорівна с.Лішня
4. Шнайдер Марія Петрівна с.Рихтичі
5. Бойко Любов Василівна с.Солонсько
6. Соколович Валентина Іллівна с.Старе Село
7. Брильовська Марія Михайлівна с.Старе Село
8. Мицан Ганна Ярославівна с.Залужани
9. Шилінг Емілія Миколаївна с.Снятинка
10. Копач Марія Михайлівна с.Літиня
11. Гірчак Ірина Петрівна с.Раневичі
12. Фіголь Любов Федорівна с.Лішня
13. Савчин Оксана Михайлівна с.Уличне
14. Ковалик Галина Євстахівна смт.Меденичі
15. Зварич Розалія Михайлівна смт.Меденичі
16. Кулик Текля Павлівна смт.Меденичі
17. Зварич Віра Іванівна смт.Меденичі
18. Калічак Володимир Іванович с.Гаї Нижні
19. Климак Василь Дмитрович смт.Меденичі
20. Жовнірів Оксана Михайлівна смт.Меденичі
21. Кішко Марія Іванівна с.Почаєвичі
22.Томчак Володимир Олексійович с.Лішня
23.Черхавський Василь Львович с.Долішній Лужок
24. Панькевич Любов Іванівна с.Брониця
25. Габриш Петро Миколайович с.Волоща
26. Бойчин Ганна Михайлівна с.Тинів
27. Хамандяк Роман Петрович с.Летня
28. Ільчишин Іванна Василівна с.Рихтичі
29. Мількович Орест Львович с.Монастир-Лішнянський
30. Гарбіч Степан Броніславович смт.Меденичі
31. Бур Василь Миколайович с.Болехівці.
Заступник голови О.ФІЛІПЕНКО