Про проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» з військовозобов'язаними підрозділу територіальної оборони Дрогобицького району у вересні 2018 року
Відповідно до Законів України «Про оборону України», «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», «Про місцеві державні адміністрації», «Про військовий обов’язок і військову службу», розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 10.07.2018 № 692/0/5-18 «Про проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» з військовозобов'язаними підрозділів територіальної оборони Львівської області», з метою якісного проведення у вересні 2018 року «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» з військовозобов’язаними (організаційним ядром) підрозділу територіальної оборони Дрогобицького району:
1. Військовому комісару Дрогобицько-Бориславського об’єднаного районного військового комісаріата М. В. Лисаку провести:
1.1 оповіщення та збір військовозобов’язаних (організаційного ядра), приписаних до підрозділу територіальної оборони, що формуються, з метою проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня»;
1.2 роботу щодо забезпечення 07.09.2018 перевезення до місця проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» та у зворотному напрямку, а також харчування особового складу, який залучається до проведення заходу, із розрахунку на 39 осіб.
2. Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню (О. І. Слабий) забезпечити медичний супровід під час проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня».
3. Дрогобицькому РВ ГУ ДСНСУ у Львівській області (Р. М. Свястин) забезпечити протипожежну безпеку під час проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня» у місці його проведення.
4. Дрогобицькому ВП ГУ НПУ у Львівській області (А. І. Білас) забезпечити охорону громадського порядку на період проведення «Єдиного всеукраїнського стрілецького дня», а також супровід автомобільного транспорту
5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації І. Д. Мізерника.
Перший заступник голови В.О.Скоропад













