» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 7 вересня 2018 року №453

Розпорядження районної державної адміністрації від 7 вересня 2018 року №453

Автор: admin2 от 11-09-2018, 11:27

Про зміни у складі комісії з проведення

припинення діяльності відділу містобудування

та архітектури райдержадміністрації

як юридичної особи

У зв’язку з кадровими змінами районної державної адміністрації, на зміну пункту 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 5 липня 2018 року № 352 «Про припинення діяльності відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації як юридичної особи»:

1. Ввести до складу комісії з проведення припинення діяльності відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації:

Фірман Ольгу Володимирівну – начальника юридичного відділу апарату райдержадміністрації, голову комісії (реєстраційний номер облікової картки платника податків – 3274919507, вивівши з її складу Довганича Юрія Олександровича, начальника відділу містобудування та архітектури, головного архітектора.

2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова А.І. Шевкенич