» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 18 вересня 2018 року №471

Розпорядження районної державної адміністрації від 18 вересня 2018 року №471

Автор: admin1 от 20-09-2018, 12:25

Про визначення відповідальної особи,

на яку покладено обов’язки організації

виготовлення електронного

цифрового підпису у Дрогобицькій

районній державній адміністрації

Керуючись Законом України "Про електронний цифровий підпис", відповідно до Порядку застосування електронного цифрового підпису органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року №1452 (зі змінами), з метою отримання послуг електронного цифрового підпису в Акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України:

1. Призначити відповідальною особою, на яку покладено обов’язки з організації виготовлення електронного цифрового підпису в райдержадміністрації  головного  спеціаліста з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Дмитріва Андрія Васильовича.
  2. Відповідальність за застосування електронного цифрового підпису покласти на працівників райдержадміністрації.
  3. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 26 вересня 2016 року №267 «Про визначення відповідальної особи, на яку покладено обов’язки організації виготовлення  електронного цифрового підпису  у  Дрогобицькій райдержадміністрації.
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                              А.І.Шевкенич