» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 20 вересня 2018 року №485

Розпорядження районної державної адміністрації від 20 вересня 2018 року №485

Автор: admin1 от 25-09-2018, 16:37

Про затвердження субвенції

Відповідно до рішень Львівської обласної ради від 21.12.2017 року №576 “Про обласний бюджет Львівської області на 2018 рік” , та від 05 грудня 2017 року № 551 “Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки” (зі змінами), розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 04.09.2018 року №898/0/5-18 “Про виділення коштів для надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей  ”:

1. Затвердити в районному бюджеті  по загальному фонду субвенцію з обласного бюджету в сумі 76 581 грн. на реалізацію Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2018 – 2020 роки ” (зі змінами),  та спрямувати її управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації по КФК 0813133 “Інші заходи та заклади молодіжної політики” КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню” для придбання навчального приладдя дітям із багатодітних сімей.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Головним розпорядником вищевказаної субвенції визначити  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

4. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити  цільове використання  виділених коштів  та інформувати департамент соціального захисту населення  обласної державної  адміністрації про виконання цього розпорядження.

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації В.О.Скоропада.

Голова                                                                                                        А.І.Шевкенич