Про нагородження
1. Нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації:
1.1 За вагомий внесок у розвиток аматорського народного мистецтва, високу професійність та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:
|
- колектив працівників народного дому смт. Підбуж;
|
|
- народний музичний гурт “Галич” районного народного дому (керівник Тарас Земко); |
|
- народний ансамбль пісні і музики “Марічка” районного народного дому (керівник Олександра Лиса); |
|
- фольклорний колектив “Дорожівчанка” народного дому с. Верхній Дорожів (керівник Руслан Плита) |
1.2 За багаторічну плідну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи Дрогобиччини та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:
|
- колектив бібліотеки-філії смт. Меденичі; |
|
|
Тамару Свищ |
- бібліотекаря І категорії бібліотеки-філії с.Старий Кропивник; |
|
Оксану Головко |
- бібліотекаря І категорії районної бібліотеки для дітей. |
1.3 За популяризацію музичної культури і вагомий внесок у розвиток естетичного виховання дітей та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:
|
Любов Герету
|
- викладача Доброгостівської дитячої музичної школи; |
|
Наталію Грималяк |
- викладача Доброгостівської дитячої музичної школи; |
|
Оксану Лупак |
- викладача Доброгостівської дитячої музичної школи. |
Голова А.І.Шевкенич













