» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 4 грудня 2018 року №641

Розпорядження районної державної адміністрації від 4 грудня 2018 року №641

Автор: admin1 от 7-12-2018, 10:20

Про затвердження субвенції

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації  від 30 листопада  2018 року № 1287/0/5-18 “Про розподіл медичної субвенції “:

1.  Затвердити в районному бюджеті субвенцію, виділену з державного бюджету в сумі 60000 грн. та скерувати її Дрогобицькій райдержадміністрації на закупівлю препаратів інсуліну по КПКВ 0212144 “Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет”  КЕКВ 2730 “Інші виплати населенню” .

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3.Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек), Дрогобицькому районному територіальному медичному об’єднанню (О.Слабий)  забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                                      А.І.Шевкенич