Про призначення субсидій
для відшкодування витрат на оплату
житлово-комунальних послуг,
придбання скрапленого газу,
твердого та рідкого пічного
побутового палива
Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 28 листопада 2018 року № 13, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 “Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (з наступними змінами та доповненнями):
-
Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива згідно з додатком.
-
Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Голова А.І. Шевкенич
.
Додаток
до розпорядження
районної державної
адміністрації
30 листопада 2018 року №637
Список
громадян, яким призначено
субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива
-
Литвиненко Іванна Іванівна с.Ясениця-Сільна
-
Шкляр Галина Михайлівна с.Залокоть
-
Мінів Ганна Григорівна с.Ясениця-Сільна
-
Ханас Любов Михайлівна с.Рихтичі
-
Хамандяк Світлана Олександрівна с.Летня
-
Кирик Мирон Теодозійович с.Солонсько
-
Колпецька Зоряна Ігорівна с.Нове Село
-
Летвинко Петро Володимирович с.Грушів
-
Кречківська Світлана Павлівна с.Далява
-
Кобилецька Світлана Петрівна с.Ясениця-Сільна
-
Жук Микола Степанович с.Літиня
-
Соляк Іванна Іванівна смт.Меденичі
-
Стахнів Євгенія Василівна с.Лішня
-
Медвідь Іван Михайлович с.Добрівляни
-
Раньовська Софія Миколаївна смт.Меденичі
-
Грицик Наталія Іванівна с.Станиля
-
Паньків Богдан Миколайович с.Станиля
-
Метюк Людмила Василівна с.Грушів
-
Летвинко Петро Володимирович с.Грушів
-
Кушнір Лідія Іванівна с.Унятичі
-
Лопатін Сергій Олександрович с.Лішня
-
Подолень Ірина Романівна смт.Меденичі
-
Музика Ольга Миколаївна с.Вороблевичі
-
Нечипір Андрій Миколайович с.Грушів
-
Колодій Ігор Богданович с.Городківка
-
Дендяк Марія Михайлівна с.Грушів
-
Дитко Ярослав Васильович с.Рихтичі
-
Лапчук Дмитро Михайлович с.Летня
-
Фок Михайло Йосипович с.Летня
-
Мацькала Софія Петрівна с.Рихтичі
-
Биків Василь Гнатович с.Ясениця-Сільна
-
Брильовська Марія Ігорівна с.Старе Село
-
Климишин Ганна Михайлівна с.Снятинка
-
Гусак Богдан Васильович с.Модричі
-
Сов’як Стефан Іванович с.Рихтичі
-
Куций Василь Григорович с.Опарі
-
Кінка Василь Васильович с.Воля Якубова
-
Кушнір Галина Іванівна с.Попелі
-
Дудзяк Ігор Миколайович с.Рихтичі
-
Ханас Любов Михайлівна с.Рихтичі
-
Хамандяк Світлана Олександрівна с.Летня
-
Раньовська Софія Миколаївна смт.Меденичі
-
Макар Марія Петрівна с.Рихтичі
-
Депко Володимир Михайлович с.Рихтичі
-
Михаць Мирослава Миколаївна смт.Меденичі
-
Летнянка Ганна Миколаївна с.Верхній Дорожів
-
Добрянський Степан Григорович с.Волоща
-
Левішко Павло Федорович с.Брониця
-
Літинська Стефанія Євстахівна с.Волоща
-
Качмар Євгенія Євстахівна с.Волоща
-
Стасишин Віра Григорівна с.Дережичі
-
Викрикач Анна Іванівна с.Ролів
-
Чайковська Стефанія Юріївна с.Раневичі
-
Скічнів Марія Іванівна с.Волоща
-
Чичула Мирослава Іванівна смт.Меденичі
-
Дробіняк Марія Євстахівна смт.Меденичі
-
Герман Роман Миколайович с.Вороблевичі
-
Ревкович Ганна Миколаївна с.Ясениця-Сільна
-
Андріїшин Богдан Васильович с.Дережичі
-
Чушак Віра Степанівна с.Довге
-
Куцик Ганна Федорівна с.Довге
-
Ковалів Ганна Володимирівна с.Довге
-
Спанчак Ганна Михайлівна с.Грушів
-
Равриш Стефанія Семенівна смт.Меденичі
-
Раделицька Ольга Михайлівна смт.Меденичі
-
Маркевич Ганна Михайлівна смт.Меденичі
-
Сьорак Роман Євстахович смт.Меденичі
-
Дробіняк Євгенія Михайлівна смт.Меденичі
-
Химин Мирослав Миколайович с.Дережичі
-
Пашко Вікторія Стефанівна с.Долішній Лужок
-
Шимків Роман Романович с.Модричі
-
Стецівка Ольга Степанівна с.Доброгостів
-
Мицан Ігор Миронович с.Рихтичі
-
Лехуш Ганна Дмитрівна с.Старе Село
-
Мартин Стефанія Йосипівна с. Залужани
-
Маліш Євстахій Михайлович смт.Меденичі
-
Копистинський Олександр Львович с.Ролів
-
Спанчак Марія Василівна с.Опарі
-
Маркелов Ярослав Володимирович с.Добрівляни
-
Пфайфер Мар»яна Петрівна с.Уличне
-
Фіголь Надія Олексіївна с.Лішня
-
Гірчак Теодозій Дмитрович с.Попелі
-
Кулинич Марія Данилівна с.Ролів
-
Лисий Михайло Петрович с.Ролів
-
Семчишин Галина Іванівна с.Рихтичі
-
Марунчак Юлія Миколаївна с.Рихтичі
-
Кац Катерина Іванівна с.Рихтичі
-
Коваль Михайло Петрович с.Літиня
-
Раделицький Володимир Леонович с.Літиня
-
Тицька Лариса Зіновіївна с.Залужани
-
Яцуляк Олена Богданівна с.Медвежа
-
Бах Галина Йосипівна с.Рихтичі
В.о.керівника апарату Н.М. Сенів