» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 18 грудня 2018 року №665

Розпорядження районної державної адміністрації від 18 грудня 2018 року №665

Автор: admin1 от 21-12-2018, 14:43

Про виділення коштів на  проведення

тренінгів та семінарів

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”,  рішення Дрогобицької районної ради від 16 квітня  2018 року №227 «Про внесення змін до районного бюджету Дрогобицького району на 2018 рік»  та програми «Молодь Дрогобиччини»:

1. Виділити кошти в сумі 2 000 (дві тисячі) гривень на проведення тренінгів та семінарів (закупівля дошки-фліпчарту) згідно п. 1 кошторису витрат на проведення молодіжних заходів структурним підрозділом з питань молодіжної політики  райдержадміністрації.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л. Шпек)  профінансувати видатки за рахунок кошторисних призначень, передбачених на здійснення заходів та реалізації проектів на виконання державної цільової програми «Молодь України» (КПКВК 0213131, КЕКВ 2210).

3. Головному спеціалісту з питань молоді та спорту В. Ковалишину використати кошти за цільовим призначенням.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В. Ханаса.

Голова                                                                                                   А. І. Шевкенич