» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 16 січня 2019 року №12

Розпорядження районної державної адміністрації від 16 січня 2019 року №12

Автор: admin1 от 17-01-2019, 11:38

Про затвердження субвенції

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 11  січня 2019 року № 12/0/5-19 “Про розподіл субвенції”:

1. Затвердити в районному бюджеті субвенцію з державного бюджету на підготовку і проведення повторного голосування з перших виборів депутатів Меденицької селищної об’єднаної територіальної громади в сумі 71300 грн.  та   спрямувати її  Меденицькій селищній  раді по КПКВК 3719620 “Субвенція з місцевого бюджету на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету” КЕКВ 2620 “Поточні трансферти  органам  державного управління інших рівнів”.

2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3. Виконавчому комітету Меденицької  селищної ради об’єднаної територіальної громади (В.Шулак) забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова                                                                                                      А.І.Шевкенич