» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 25 березня 2019 року №123

Розпорядження районної державної адміністрації від 25 березня 2019 року №123

Автор: admin1 от 27-03-2019, 10:04

Про внесеннязмін до

розпорядження голови

райдержадміністрації

У зв’язку з кадровими змінами, що відбулися в райдержадміністрації, на часткову зміну п.1 розпорядження голови райдержадміністрації від 22червня 2018 року № 338 ”Прокомісію щодо розгляду заяв членів  сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю  про виплатугрошовоїкомпенсації  ”:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 12 червня 2013 року № 172” Прокомісію  щодо розгляду заяв членів  сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю  про виплатугрошовоїкомпенсації  ”, затвердившиновий посадовий склад комісії щодо розгляду заяв членів  сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю  про виплатугрошовоїкомпенсації (додається).
  2. Контроль за виконаннямрозпорядженняпокласти на першого  заступника головирайдержадміністраціїР. Щербу.

Голова                                                                                                   А.І. Шевкенич

Розпорядження  голови

райдержадміністрації

25 березня 2019 року    № 123