» Офіційні документи » Розпорядження голови райдержадміністрації від 7 лютого 2014 року №25

Розпорядження голови райдержадміністрації від 7 лютого 2014 року №25

Автор: admin2 от 13-02-2014, 11:28

Про призначення та виплату

субсидії для вішкодування витрат

на оплату житлово-комунальних

послуг, для придбання скрапленого газу,

твердого та рідкого пічного

побутового палива

Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 28 січня 2014 року № 1, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 3 серпня 2009 року № 350, керуючись п.5-1 постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 року № 1050 “Про заходи щодо подальшого вдосконалення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (з наступними змінами та доповненнями):

1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Г.Чапля) забезпечити призначення та виплату субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива Пріндин М.В. (с.Вороблевичі) та Стецьків О.М. (с.Ріпчиці).

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Г.Гайдук.

Перший заступник голови С.В.Рудницький