» Офіційні документи » Розпорядження районної державної адміністрації від 15 липня 2019 року №259

Розпорядження районної державної адміністрації від 15 липня 2019 року №259

Автор: admin2 от 19-07-2019, 14:05

Про робочу групу з підготовки та

проведення позачергових виборів

народних депутатів України

21 липня 2019 року

З метою забезпечення виконання частини 1 статті 51 Закону України „Про вибори народних депутатів України” в частині матеріально-технічного забезпечення підготовки і проведення виборів депутатів, керуючись пунктом 13 статті 25 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” та відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації від 3 травня 2012 року №278/0/5-12 “Про створення робочої групи із сприяння проведенню позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

1. Утворити районну робочу групу з координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень у період підготовки та ведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.
2. Відділу організаційної роботи та інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації (О.Луців) сприяти публікуванню у місцевих засобах масової інформації матеріалів щодо порядку та строків уточнення списків виборців, тимчасової зміни місця голосування, порядку і часу голосування, у тому числі голосування за межами приміщення для голосування, строків подання відповідних заяв та відповідальності за порушення виборчого законодавства.

3. Сільським, селищним головам
3.1. Забезпечити зняття передвиборних агітаційних матеріалів відповідними службами місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з 24.00 год 19 липня 2019 року.
3.2. Забезпечити в межах компетенцій для всіх суб’єктів виборчого процесу рівні умови участі у виборах, недопущення під час підготовки та проведення виборів будь-яких проявів адміністративного тиску, незаконного втручання у виборчий процес, а також унеможливлення використання посадовими особами службового становища, службових приміщень, транспорту, засобів зв’язку для підтримки окремих кандидатів, довірених осіб, офіційних спостерігачів.

4. Цеху телекомунікаційних послуг №5 Львівської філії ПАТ «Укртелеком» (П.Пасіков) забезпечити належне функціонування мережі передачі даних автоматизованої інформаційно - телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців», а також стабільний, високошвидкісний зв’язок у цій системі. У повному обсязі забезпечити потреби виборчих комісій в наданні послуг зв’язку.

5. Дрогобицькому РЕМу ПрАТ «Львівобленерго» (В.Дмитрик), Бориславському РЕМу ПрАТ «Львівобленерго» (Ю.Косар) забезпечити безперебійне електропостачання приміщень територіальних і дільничних виборчих комісій району, а також приміщення відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації.

6. Дрогобицькому відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області (А.Білас) забезпечити в порядку, визначеному законодавством:
6.1. Охорону громадського порядку і безпеку громадян під час підготовки та проведення виборів.
6.2. Охорону виборчих бюлетенів, іншої виборчої документації та приміщень, що надаються виборчим комісіям.
6.3. Супровід при транспортуванні виборчих бюлетенів, інших виборчих документів.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації С.Л.Кулиняка.

Перший заступник голови Р.М.ЩЕРБА

до розпорядження голови
районної державної адміністрації

15 липня 2019 року 259

СКЛАД

районної робочої групи з координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо сприяння виборчим комісіям у реалізації ними своїх повноважень у період підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року.

ЩЕРБА

Руслан Миколайович

перший заступник голови районної державної адміністрації, голова робочої групи

КУЛИНЯК