» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 29 липня 2019 року №276

Pозпорядження районної державної адміністрації від 29 липня 2019 року №276

Автор: admin1 от 2-08-2019, 15:36

Про затвердження субвенції

та внесення змін до бюджетних

призначень

Відповідно до статті 6 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, рішення Літинської сільської ради № 295 від 08.07.2019р. ”Про внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік”, розглянувши лист відділу освіти райдержадміністрації від 26.07.2019 року №432:

1. Затвердити в районному бюджеті по загальному фонду субвенцію в сумі 35000 грн. та спрямувати їх відділу освіти райдержадміністрації  на придбання будівельних матеріалів для Літинського НВК І-ІІ ст. по КПКВ 0611020 “Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами” КЕКВ 2210 “Предмети, матеріали, обладнання та інвентар”;

2. Внести зміни у бюджетні призначення загального фонду відділу освіти райдержадміністрації по КПКВ 1011020 “Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т.ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами)”, а саме:

- зменшити бюджетні призначення по КЕКВ 2210 “Предмети, матеріали, обладнання та інвентар” на суму 300 000 грн.;

- збільшити бюджетні призначення по КЕКВ 2240 “Оплата послуг (крім комунальних)” на суму 300 000 грн.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

4. Відділу освіти райдержадміністрації (Т.Шуст), забезпечити цільове використання коштів.

5.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою

Перший заступник голови                                                                   Р.М.Щерба