» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 14 серпня 2019 року №294

Pозпорядження районної державної адміністрації від 14 серпня 2019 року №294

Автор: admin1 от 16-08-2019, 17:03

Про затвердження протоколу № 1 засідання районної  Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа

Відповідно до  статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616), розпорядження голови районної державної адміністрації  від 12 серпня 2019 року № 286 «Про утворення районної Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», з метою ефективного використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа:

1.Затвердити протокол від 13 серпня 2019 року №1 засідання районної  Комісії з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що додається.

2.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації В. Ханаса.

Перший заступник голови                                                              Р. Щерба