Про проведення дослідної експлуатації
комплексної системи захисту інформації
автоматизованої системи класу «1»
Відповідно до вимог нормативного документа системи технічного захисту інформації 3.7-003-05 «Порядок проведення робіт із створення комплексної системи захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційній системі» та «Технічного завдання на створення комплексної системи захисту інформації» від 22.07.2019 № 203ДСК, погодженого начальником Управлінням державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України у Львівській області (лист від 08.08.2019 №37/04-951ДСК):
1. Створити комісію для проведення дослідної експлуатації КСЗІ в АС класу 1 приміщення № 403 у складі:
Голова комісії:
Ванівський Андрій Михайлович – завідувач сектору з питань цивільного захисту Дрогобицької районної державної адміністрації.
Члени комісії:
- Якимчук Ярослав Богданович - головний спеціаліст з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату Дрогобицької районної державної адміністрації;
- Кудряшов Андрій Васильович – провідний спеціаліст ЗРННЦЗІ НУ «Львівська політехніка» (за згодою);
- Глущак Олег Романович – інженер І категорії ЗРННЦЗІ НУ «Львівська політехніка» (за згодою).
2. Комісії (А.Ванівський): провести дослідну експлуатацію КСЗІ автоматизованих систем класу «1» приміщення № 403 з 27.08.2019 до 29.08.2019.
3. Організацію робіт зі створення, впровадження, контролю за роботою в дослідній експлуатації комплексної системи захисту інформації в АС-1 покласти на відповідального за забезпечення захисту інформації в АС класу 1 головного спеціаліста з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату Дрогобицької районної державної адміністрації Я.Якимчука .
4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник голови Р.М. Щерба













