» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 29 серпня 2019 року №310

Pозпорядження районної державної адміністрації від 29 серпня 2019 року №310

Автор: admin1 от 30-08-2019, 16:06

Про надання компенсації

за роботу в умовах режимних

обмежень

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про державну таємницю», постанови Кабінету Міністрів України від 15 червня 1994 року № 414 «Про види, розміри і порядок надання компенсації громадянам у зв'язку з роботою, яка передбачає доступ до державної таємниці»:

1. Встановити надбавку в розмірі 10 відсотків до посадового окладу за постійну роботу в умовах режимних обмежень, що мають ступінь секретності «таємно» головному спеціалісту з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату Якимчуку Ярославу Богдановичу.

2. Відділу фінансово-господарського забезпечення апарату районної державної адміністрації (Л.Шпек) проводити оплату з 16 серпня 2019 року.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови                                                         Р.М. Щерба