» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 19 вересня 2019 року №328

Pозпорядження районної державної адміністрації від 19 вересня 2019 року №328

Автор: admin2 от 25-09-2019, 14:49

Про внесення змін до

бюджетних призначень

Відповідно до статті 6 Закону України Про місцеві державні адміністрації” та листа комунального некомерційного підприємства “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради від 18 вересня 2019 року № 753:

1.Здійснити перерозподіл бюджетних призначень по Дрогобицькій райдержадміністрації, а саме:

- зменшити бюджетні призначення по КПКВ 0212010 “Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню” КЕКВ 2610 “Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)” на суму 164720 грн.;

- збільшити бюджетні призначення КПКВ 0212113 “Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями)” КЕКВ 2610 “Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)” на суму 164720 грн.

2.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (В.Перхун) внести відповідні зміни до показників районного бюджету.

3.Комунальному некомерційному підприємству “Дрогобицька районна лікарня” Дрогобицької районної ради (В.Валюх), відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації (Л.Шпек), забезпечити цільове використання коштів.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Р.М.Щерба