Про нагородження грамотою
Відповідно до статті 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", враховуючи лист відділу освіти Дрогобицької районної державної адміністрації від 2 жовтня 2019 року №739, з нагоди Дня працівників освіти нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації:
- Шмігельську Ірину Василівну, директора Болехівської СЗШ І-ІІ ст.;
- Макара Степана Івановича, директора Унятицького НВК І-ІІ ст.;
- Тимків Галину Євгенівну, завідувача Довжанського НВК І ст.;
- Роскіпа Ігоря Степановича, директора комунального закладу Львівської обласної ради «Нагуєвицька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
І-ІІ ступенів»;
- Кушнір Світлану Степанівну, методиста Будинку дитячої та юнацької творчості;
- Барщик Дарію Петрівну, директора Довжанського НВК І-ІІІст.;
- Тупичак Віру Любомирівну, заступника директора з виховної роботи Попелівського НВК І-ІІІст.;
- Лучечко Світлану Дмитрівну, вчителя початкових класів Добрівлянського НВК І-ІІІст.;
- Пазюк Олександру Іванівну, вчителя початкових класів Опарівського НВК І-ІІст.;
- Нечипор Оксану Іванівну, вчителя початкових класів Волощанського НВК І-ІІст.
Перший заступник голови Р.М.Щерба













