» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 листопада 2019 року №383

Pозпорядження районної державної адміністрації від 1 листопада 2019 року №383

Автор: admin1 от 7-11-2019, 10:44

Про забезпечення включення

до Єдиного державного

автоматизованого реєстру

осіб, які мають право на пільги

Розглянувши протокол засідання комісії з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово – комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива від 25 жовтня2019 року № 9, відповідно до Положення про комісію з розгляду заяв громадян щодо надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово–комунальних послуг, для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, керуючись п.2 Постанови  Кабінету  Міністрів  України від 29 січня 2003 року № 117 "Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги":

1. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації   (Г.Чапля) забезпечити включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, інформацію про  Габчак Галину Василівну за її фактичним місцем проживання.

2. Контроль за  виконанням  розпорядження  залишаю за собою.

Перший заступник голови               Р.М.Щерба