» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 26 листопада 2019 року №411

Pозпорядження районної державної адміністрації від 26 листопада 2019 року №411

Автор: admin2 от 2-12-2019, 12:29

Про затвердження детального

плану території

Розглянувши звернення Дзюби Кароля Івановича від 30.09.2019 року про затвердження детального плану території земельної ділянки для обслуговування нежитлової будівлі виробничого цеху, розроблений КП “Дрогобицьке районне бюро планування та архітектури”, враховуючи протокол проведення громадських слухань від 14 серпня 2019р. №1, протокол засідання архітектурно-містобудівної ради від 31 жовтня 2019 року №1, керуючись статтями 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. №290:

1. Затвердити Дзюбі Каролю Івановичу детальний план території земельної ділянки площею 0,9359 га для обслуговування нежитлової будівлі виробничого цеху в с. Новошичі, вул. Шевченка, 120 (Бистрицька сільська рада, за межами населеного пункту) Дрогобицького району Львівської області.

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (І.З. Куцмида) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Р.М. Щерба