Про нагородження грамотами
Відповідно до статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», враховуючи листа Дрогобицької РО ВФСТ «Колос» від 10.12.2019. № 37, листа ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району, з метою підведення урочистих підсумків спортивного життя району, яке відбудеться 13 грудня 2019 року, нагородити грамотою Дрогобицької районної державної адміністрації:
-
Михайла Герія – сільського голову с. Вороблевичі;
-
Василя Василенка – сільського голову с. Нижні Гаї;
-
Івана Дудича – сільського голову с. Грушів;
-
Олега Бориса – сільського голову с. Рихтичі;
-
Мирона Флюнта – сільського голову с. Модричі;
-
Михайла Щудла – сільського голову с. Снятинка;
-
Володимира Кузьмяка – кращого арбітра району з футболу;
-
Любомира Пасемка – сільського голову с. Доброгостів;
-
Василя Волкуна – капітана ФК «Арсенал», с. Лішня;
-
Василя Паніва – депутата райради, президента ФК Залокоть;
-
Світлану Ридель – наставника команди ФК Залокоть;
-
Олега Нагребецького – наставника команди ФК Дережичі;
-
Романа Данилківа – наставника команди ФК Грушів;
-
Степана Лазорчика – наставника команди ФК Нагуєвичі;
-
Мар’яна Сенькевича – наставника команди ФК Уріж;
-
Романа Жука – настільний теніс;
-
Богдана Качмара – настільний теніс;
-
Наталію Кузяк – настільний теніс;
-
Христину Зубрицьку – настільний теніс;
-
Василя Дуба – волейбол;
-
Ігора Камінського – волейбол;
-
Івана Лаганяка – волейбол;
-
Галину Лисишин – волейбол;
-
Івана Харіва – тхеквондо;
-
Івана Белецького - футбол;
-
Юрія Матляка – футбол;
-
Дмитра Курпяка – футбол;
-
Мар’яну Репету – лікаря;
-
Ольгу Лукавецьку – методиста;
-
Світлану Ільницьку – бухгалтера.
Перший заступник голови Р. М. Щерба













