» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2019 року №448

Pозпорядження районної державної адміністрації від 19 грудня 2019 року №448

Автор: admin2 от 24-12-2019, 09:35

Про зміну юридичної адреси фінансового управління Дрогобицької районної державної адміністрації

Відповідно до ч. 4 ст.17 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”, ст.64 Бюджетного кодексу України, ст. 93 Цивільного кодексу України, з метою доцільного, економного, ефективного витрачення бюджетних коштів:

1. Змінити юридичну адресу фінансового управління Дрогобицької районної державної адміністрації на адресу: вул. Дрогобицька, 4, с. Рихтичі Дрогобицького району Львівської області, поштовий індекс 82151.

2. Доручити начальнику фінансового управління Дрогобицької районної державної адміністрації В.І. Перхуну здійснити державну реєстрацію відповідних змін до відомостей про фінансове управління Дрогобицької районної державної адміністрації Львівської області, що містяться в Єдиному державному реєстрі,.

3. Місце провадження діяльності здійснювати за адресами:

- вул. Дрогобицька, 4, с. Рихтичі Дрогобицького району Львівської області;

- вул. 22 Січня,41, м. Дрогобич Львівської області.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Р. М. Щерба