» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 3 квітня 2020 року №105

Pозпорядження районної державної адміністрації від 3 квітня 2020 року №105

Автор: admin2 от 3-04-2020, 15:08

Про завершення опалювального

сезону 2019/2020 років

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 :

1. Встановити завершення опалювального сезону 2019/2020 року з 06 квітня 2020 року для всіх категорій споживачів, крім стаціонарних відділень КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради та КЗ Львівської обласної ради «Підбузький геріатричний пансіонат».

2. Дрогобицькому відділенню ПАТ “Львівгаз” (Я.Паньківу) довести до відома абонентів, які не мають лічильників природного газу, необхідність подання заяви для закриття газових опалювальних приладів та приступити до їх опломбування з 6 квітня 2020 року.

3. Управлінню з питань економіки, житлово-комунального господарства, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації (В.О.Скоропад):

3.1. Проаналізувати стан забезпечення енергоносіями і діяльність енергопостачальних підприємств і організацій під час опалювального сезону 2019/2020 року.

3.2. Організувати роботу в населених пунктах щодо формування організаційно-технічних заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років.

4. Сектору документообігу та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації (Л.С.Луців) через засоби масової інформації довести зміст розпорядження до громадськості району.

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Омелян СТАСУЛА