» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 7 квітня 2020 року №110

Pозпорядження районної державної адміністрації від 7 квітня 2020 року №110

Автор: admin2 от 8-04-2020, 09:59

Про затвердження детального

плану території

Розглянувши звернення ПП “УКР-КОМ” від імені ТОВ “УКРТАУЕР” від 16.03.2020 року №008 про затвердження детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку-вежі ТОВ “УКРТАУЕР”, розроблений ТзОВ проектне об’єднання “Укр Захід Урбанізація”, враховуючи протокол проведення громадських слухань від 14 березня 2020р., керуючись статтями 8, 10, 16, 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на виконання пункту 4.12 Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 р. №290:

1. Затвердити ТОВ “УКРТАУЕР” детальний план території земельної ділянки орієнтовною площею 0,0200 га для будівництва та обслуговування споруди електрозв’язку-вежі ТОВ “УКРТАУЕР”, яка знаходиться на території Довжанської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, за межами населеного пункту.

2. Вважати цей детальний план території зміною та уточненням діючої містобудівної документації району у межах його розробки.

3. Відділу містобудування та архітектури районної державної адміністрації (І.З. Куцмида) врахувати матеріали затвердженого детального плану території при коригуванні схеми планування території району.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Т.Б. Матолича.

Голова О.Б. Стасула