» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 12 травня 2020 року №133

Pозпорядження районної державної адміністрації від 12 травня 2020 року №133

Автор: admin2 от 15-05-2020, 15:07

Про залучення працівників

райдержадміністрації до чергування

в приймальні голови райдержадміністрації

на період карантину з 12.05.2020 року

до 22.05.2020 року

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), задля забезпечення організації належної діяльності райдержадміністрації:

1. Залучити працівників райдержадміністрації до чергування в приймальні голови райдержадміністрації на період карантину з 12.05.2020 року до 22.05.2020 року та затвердити графік чергування, що додається.

2. Встановити, що у разі неможливості забезпечити чергування у визначений для працівника райдержадміністрації день у зв’язку із відпусткою, тимчасовою непрацездатністю тощо, працівникам райдержадміністрації, визначеним в затвердженому графіку, забезпечити їх взаємозаміщення з працівником райдержадміністрації, наступним по графіку чергування.

3. В.о. завідувача сектору персоналу та організаційної роботи апарату райдержадміністрації (І.Сабат), в.о. начальника служби у справах дітей райдержадміністрації (О.Зінченко) довести зміст цього розпорядження до відома працівників.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова Омелян СТАСУЛА