» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 12 червня 2020 року №154

Pозпорядження районної державної адміністрації від 12 червня 2020 року №154

Автор: admin2 от 17-06-2020, 11:39

Про перерозподіл сум відшкодувань

між автомобільними  перевізниками

Відповідно до розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 28 лютого 2020 року №72 "Про затвердження Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на маршрутах загального користування у Дрогобицькому районіна 2020 рік" та враховуючи лист ТзОВ " Львівське АТП- 14631" від 11.03.2020р. №03-310:

1.    Провести перерозподіл сум відшкодувань між  автомобільними перевізниками, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на маршрутах загального користування, відповідно до Порядку компенсації витрат автомобільним перевізникам, які здійснюють перевезення пасажирів, що мають право на пільговий проїзд на маршрутах загального користування у Дрогобицькому районі, затвердженого розпорядження голови Дрогобицької райдержадміністрації від 28 лютого 2020 року №72, згідно з додатком.
2.    Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Г. Чапля) забезпечити цільове використання коштів.

3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника     голови районної державної адміністрації В.О.Скоропада.

Голова                                                                                                                       Омелян Стасула

до розпорядження голови

ПП Галич-Авто

1 710