» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2020 року №184

Pозпорядження районної державної адміністрації від 30 червня 2020 року №184

Автор: admin2 от 30-06-2020, 15:16

Про утворення робочої групи

з питань функціонування ринку

пасажирських автомобільних

перевезень

Відповідно до статті 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», статей 13, 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», з метою унеможливлення функціонування на ринку пасажирських перевезень транспортних засобів, які експлуатуються поза межами правового поля, та створення рівних умов для функціонування перевізників на ринку автомобільних пасажирських перевезень та на виконання протоколу наради в Міністерстві інфраструктури України від 20.12.2018 щодо узгодження та координації спільних дій, спрямованих на боротьбу з нелегальними перевезеннями автомобільним транспортом:

1. Утворити робочу групу з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень (далі – робоча група) та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі забезпечити координацію дій з управлінням транспорту та зв’язку облдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник голови Віталій СКОРОПАД

Розпорядження першого заступника голови райдержадміністрації

30 червня 2020 року № 184

СКЛАД

робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень

Матолич Т.Б. – Голова робочої групи. Заступник голови Дрогобицької районної державної адміністрації.

Волошин М.О. – Заступник голови робочої групи. Завідувач сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації.

Якимчук М.Б. – Секретар робочої групи. Головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, інфраструктури та енергетики райдержадміністрації.

Представник Дрогобицького управління Головного управління ДФС у Львівській області (за згодою).

Представник Дрогобицького відділу поліції ГУНП у Львівській області (за згодою).

Керівник апарату Степан КУЛИНЯК