» Офіційні документи » Pозпорядження районної державної адміністрації від 31 липня 2020 року №219

Pозпорядження районної державної адміністрації від 31 липня 2020 року №219

Автор: admin2 от 3-08-2020, 14:12

Про робочий час

на період дії карантину

Відповідно до статей 6, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2:

1.Встановити на період дії карантину з 1 серпня 2020 року до 31 серпня 2020 року початок робочого часу державних службовців апарату райдержадміністрації, структурних підрозділів без статусу юридичних осіб публічного права та структурних підрозділів зі статусом юридичних осіб публічного права (відділ освіти, молоді та спорту; служба у справах дітей; відділ культури та туризму; фінансове управління; архівний відділ) о 8.00 годині, кінець робочого часу о 17.00 годині. Тривалість перерви для відпочинку і харчування становить 45 хвилин (з 12.00 до 12.45 год.).

2. Встановити на період дії карантину з 1 серпня 2020 року до 31 серпня 2020 року початок робочого часу державних службовців управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації о 10.00 годині, кінець робочого часу о 19.00 годині. Тривалість перерви для відпочинку і харчування становить 45 хвилин (з 14.00 до 14.45 год).

3. На період дії даного розпорядження, а саме з 1 серпня 2020 року до 31 серпня 2020 року, зупинити дію пункту 3 Розділу ІІІ. Робочий час і час відпочинку працівників Правил внутрішнього службового розпорядку в апараті та інших структурних підрозділах райдержадміністрації, які затверджені розпорядженням Дрогобицької райдержадміністрації від 28 липня 2017 року №223 «Про затвердження правил внутрішнього службового розпорядку».

4. Відділу правового забезпечення, персоналу, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації (М.Жук) довести дане розпорядження до відома державних службовців апарату райдержадміністрації та структурних підрозділів без статусу юридичних осіб публічного права райдержадміністрації.

5. Начальникам структурних підрозділів райдержадміністрації зі статусом юридичних осіб публічного права (відділ освіти, молоді та спорту; служба у справах дітей; відділ культури та туризму; фінансове управління; архівний відділ; управління праці та соціального захисту населення) довести дане розпорядження до відома державних службовців вище вказаних структурних підрозділів райдержадміністрації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова Омелян СТАСУЛА