Про утворення міжвідомчої робочої комісії з питань організації відпочинку, оздоровлення дітей, учнівської молоді влітку 2014 року
Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», з метою створення належних умов для оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення проведення на найвищому рівні оздоровчої кампанії у 2014 році :
1.Утворити міжвідомчу робочу комісію з перевірки роботи оздоровчих таборів району у складі:
|
Гайдук Галина Андріївна - |
заступник голови райдержадміністрації, голова комісії |
|
Матієчко Марія Іванівна - |
заступник керівника-начальник відділу сімейної політики та організації оздоровлення управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації |
|
Стецко Іван Теодорович - |
т.в.о.керівника відділу освіти райдержадміністрації |
|
Ковтало Роман Олексійович - |
-начальник Дрогобицького міськрайонного управління Держсанепідслужби України (за згодою) |
|
Марущак Осип Остапович - |
керівник відділу культури і туризму райдержадміністрації |
|
Білас Андрій Іванович - |
начальник МВ ГУМВСУ у Львівській області (за згодою) |
|
Паламарчук Валерій - Олександрович |
головний лікар ДРТМО |
2. Т.в.о.керівника відділу освіти райдержадміністрації І.Стецку забезпечити міжвідомчу робочу комісію автомобільним транспортом.
3.Голові міжвідомчої робочої комісіі Г.Гайдук інформувати 1 раз в місяць про проведену роботу.
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Перший заступник голови С.В.Рудницький













